سازمان حمل و نقل و ترافیک بندرعباس

بمنظور ساماندهی وضعیت ترافیکی ؛ معابر سطح شهر خط کشی می شوند

IMG_6304

IMG_6050

 

در راستای ساماندهی وضعیت ترافیکی وافزایش ضریب ایمنی تردد، معابر سطح شهر بندرعباس با اعتباری بالغ بر 30/000/000/000ریال خط کشی می شوند.

به گزارش روابط عمومی سازمان حمل و نقل  و ترافیک شهرداری بندرعباس ؛حسین اخلاقی از اجرای خط کشی محوری و عابر پیاده در تقاطع های چراغدار و معابر پرتردد با استفاده از رنگهای دو جزئی خبر داد .

حسین اخلاقی با اشاره به  اجرای خط کشی محوری و عابر پیاده با هدف افزایش ضریب ایمنی تردد، تسریع و تسهیل در تردد خودروها ، برقراری نظم و تأمین امنیت شهروندان افزود: خط کشی محوری با متراژ 26 هزار متر طول در  بلوارهای شهید بهشتی، امام موسی صدر جنوبی وشمالی، حقانی، امام سجاد(ع)،12 فروردین و بلوار آزادی اجرا گردید.

وی تصریح نمود:  اجرای خط کشی عابر پیاده با رنگ دو جزئی نیز موازی با اجرای خط کشی محوری در سطح شهر و بالاخص   در مکان های پر تردد و حادثه خیز در حال اجرا می باشد که هم اکنون در حدود 60  نقطه از سطح شهر خط کشی عابر پیاده اجرا شده که این امر تا پایان دو ماه آینده به 100 نقطه خواهد رسید  .

اخلاقی در ادامه گفت:  برنامه ریزی های لازم جهت اجرای خط کشی برای معابر دیگر سطح شهر نیز ادامه دارد که امیدواریم ظرف مدت یک ماه آینده این پروژه به پایان برسد.

اخلاقی خاطرنشان ساخت: نمود واضح اینگونه خط کشی ها در تقاطع های سطح شهربه راحتی می توان مشاهده کرد که از یکسو خودروها را مجاب می کند که در پشت خط ایست توقف کنند و از طرف دیگر امنیت و نظم ترافیکی را در تقاطع های سطح شهر جهت عبور ومرور عابرین پیاده ایجاد می نماید.

این مقام مسئول افزود: ارتقای ایمنی در رفت و آمدهای شهری از اهمیت ویژه ای برخودار هستند و به همین نسبت، اجرا، نگهداری و بهسازی آنها نیز حائز اهمیت است.

IMG_5173           IMG_6021

 

روابط عمومی سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری بندرعباس