سازمان حمل و نقل و ترافیک بندرعباس

با حضور معاون حمل و نقل و ترافیک ؛ سرپرست سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری بندرعباس معارفه شد

IMG_4420s

سرپرست سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری بندرعباس معارفه شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری بندرعباس، با حضور بابک هاشمی معاون شهردار جلسه تودیع مدیرعامل و معارفه سرپرست سازمان حمل و نقل و ترافیک برگزار شد.

بابک هاشمی ضمن  تشکر و قدردانی از مدیر عامل و مجموعه سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری بندرعباس گفت: سازمان ترافیک در بین چهار سازمان حوزه حمل و نقل از نظر ساختار و عملکرد ارتباط مستقیم با معاونت دارد و در واقع می توان گفت فعالیت های سازمان مستقیما بر عملکرد این حوزه تاثیرگذار می باشد.

بابک هاشمی افزود: از آنجایی که برنامه ریزی و سیاست گذاری های کلان و تاثیرگذار در حوزه حمل ونقل براساس مطالعات طرح جامع صورت میگیرد ، برنامه ریزی و نظارت جهت اجرای پروژه های مصوب شده توسط کارشناسان و متخصصان در سازمان حمل و نقل و ترافیک اجرا می شود.

وی خاطر نشان ساخت: در دوران تصدی اقای کهوری اتفاقات بسیار خوبی در سازمان حمل و نقل رقم خورد و پروژه های بزرگ و ماندگاری وارد مرحله اجرا گردید و در بحث آموزش نیز فعالیت های بسیار خوبی در مدارس، محلات و مجموعه پارک ترافیک صورت گرفت.

معاون شهردار بندرعباس از زحمات  محمدرضا کهوری به عنوان مدیرعامل سازمان تقدیر و آقای حسین اخلاقی به عنوان سرپرست سازمان حمل و نقل و ترافیک معرفی نمود.

در ادامه محمدرضا کهوری با تشکر از درایت و تدبیر معاون محترم شهردار آقای هاشمی اظهار داشت:  همواره با تلاش و پشتکار همکاران در  حوزه های طراحی و برنامه ریزی ، فنی و اجرایی ، روابط عمومی –  فرهنگی و حوزه مالی توانستیم مانند یک خانواده در کنار هم کار کنیم.

وی افزود : انتظار دارم همکاران در این سازمان با جدیت و تلاش بیشتری جهت خدمت به شهر بندرعباس فعالیت نمایند.

حسین اخلاقی در ادامه با آرزوی موفقیت برای آقای کهوری ابراز امیدواری کرد و گفت: امیدوارم بتوانیم در کنار همکاران بسیار خوبی که در این  سازمان می باشد اتفاقات خوبی برای حوزه حمل و نقل رقم بخورد.

وی افزود: هر چند مایل نبودم مدیریت سازمان حمل و نقل و ترافیک را بخاطر وجود مدیر توانمندی همانند آقای کهوری تحویل بگیرم اما با توجه به برنامه های شهردار محترم مبنی بر گردش نخبگان و استفاده بهینه از پتانسیل های موجود این مسئولیت را پذیرفتم و قطعا آقای کهوری نیز در مسئولیت بعدی موفق خواهند بود.

 

IMG_4461s IMG_4462s IMG_4468s

روابط عمومی سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری بندرعباس