سازمان حمل و نقل و ترافیک بندرعباس

انجام اقدامات ترافیکی و ایمن سازی معابر در هفته دولت

IMG_7209s

محمدرضا کهوری از انجام اقدامات ترافیکی و ایمن سازی معابر با اعتبای بالغ بر 1/422/000/000 ریال همزمان با هفته دولت خبر داد .

به گزارش روابط عمومی سازمان  حمل و نقل و ترافیک  شهرداری بندرعباس  ،اصلاح هندسی معابر ،  ایمن سازی معابرجدید ، نصب تجهیزات ترافیکی و تابلوهای راهنمایی و اجرای خط کشی از مهم ترین اقداماتی است که همزمان با هفته دولت مورد بهره برداری قرار گرفت.

مدیر عامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری بندرعباس ضمن تبریک بمناسبت  هفته دولت گفت: همه فعالیت‌های دستگاه‌های اجرايي به‌منظور خدمت‌رسانی صادقانه به مردم  و در راستای توسعه و پيشبرد اهداف نظام برنامه‌ریزی‌شده است.

کهوری با اشاره به اقدامات صورت گرفته در هفته دولت اظهار داشت: اجرای خط کشی در خیابان های جدید الحداث (دامایی-آزاداگان-کوی ملت –بلوار بروجردی اتصالی به شهید رجایی و شهرک طلاییه) به متراژ 5438 متر طول انجام گردید که  در تسهیل عبور و مرور شهروندان و رانندگان تاثیر به سزایی خواهد داشت،البته گفتنی است که در مکان های فوق تابلو و تجهیزات ترافیکی نیز نصب شده است.

وی تصریح نمود: همچنین تعداد 1020  تابلو انتظامی، اخباری ، اخطاری و سایر علائم و تجهیزات ترافیکی در بلوارهای  (  افروز شهابی پور- رسالت شمالی-چمران-مصطفی خمینی-سوم خرداد مهرگان –حدفاصل چهارراه مرادی و سه راه برق )در این هفته نصب شده است که از عوامل مهم در روان سازی و کاهش بار ترافیکی این محدوده می باشد.

این مقام مسئول با تاکید بر موضوع  آموزش و ارتقای فرهنگ ترافیک افزود: توسعه و ارتقای فرهنگ ترافیک در سطح شهر بندرعباس  بموازات اقدامات انجام شده در حوزه حمل ونقل و ترافیک حائز اهمیت است و با استفاده از برنامه های فرهنگی در خصوص رفتارهای صحیح ترافیکی و ترویج آن به عنوان یک، فرهنگ اتفاقی بسیار مهم در این حوزه بشمار خواهد آمد.

مدیر عامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری بندرعباس ابراز امیدواری نمود که در آینده ای نزدیک شاهد پیشرفت های زیادی در حوزه حمل و نقل و ترافیک  جهت خدمات رسانی بیشتر به شهر و شهروندان باشیم.

IMG_6229s IMG_7008s IMG_7185s

روابط عمومی سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری بندرعباس